Kampania Google AdWords Bielsko-Biała - Proud Media

Kampanie Adwords

Gotowy na nowych klientów?

Przygotujemy bezpłatną wycenę kampanii reklamowej w Google Adwords

Ocenimy Twoją firmę

Przygotujemy analizę Twojej firmy bądź produktu pod względem potencjału reklamowego

Indywidualna strategia

Ustalimy strategię reklamowania się w Google Adwords

Przygotujemy budżet

Zaproponujemy budżet Twojej kampanii oraz podamy koszt całkowity kampanii.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz,
a z przyjemnością Ci pomożemy!

Kampanie Google AdWords Bielsko-Biała

Czym jest Google AdWords? Google AdWords to jeden ze sposobów reklamowania się w Internecie. Na wielu stronach można znaleźć poradniki jak samodzielnie prowadzić kampanię linków sponsorowanych, ale czy w rzeczywistości jest to opłacalne i proste jak się wydaje?

Google Adword Bielsko

Prowadzenie kampanii Google AdWords jest dla nas proste, ponieważ zajmujemy się tym zawodowo. Czy jest to dla Ciebie opłacalne? Prowadzone przez nas kampanie są szyte na miarę dla Twojej firmy, poprzedzone dogłębną analizą fraz oraz skonfrontowane z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli zależy Ci na szybkich efektach to się nie zawiedziesz.

Remarketing, Geolokalizacja i Konwersja

Umiejętnie korzystamy ze wszystkich narzędzi jakie są możliwe przy tworzeniu Twojej kampanii. Dostosujemy ją do grona Twoich odbiorców (np. tylko z okolicy), bo jeśli prowadzisz kawiarnię w Bielsku-Białej to zależy Ci na reklamowaniu jej właśnie wśród mieszkańców Bielska, prawda? Możesz być pewien, że przygotujemy reklamę w taki sposób, aby ani jedna złotówka się nie zmarnowała.

AdWords czyli inaczej linki sponsorowane. Uwolnij potencjał jakim są płatne reklamy i zacznij zarabiać. Zacznij się reklamować w Google. Zyskaj nowych klientów. Można by jeszcze wymyślić wiele innych chwytliwych haseł, abyś zaczął korzystać z AdWords. Naszym zdaniem powinieneś dać się złapać na te hasła, bo niosą one ze sobą prawdę ale istotne jest, aby Twoją kampanię prowadziła doświadczona osoba, której zależy na rozwinięciu Twojego biznesu, a nie nabiciu sobie kieszeni.

Google AdWords pomoże Ci w szybkim czasie uzyskać dostęp do nowych klientów, ale musisz pamiętać, że po podniesieniu telefonu wszystko zależy od Ciebie. Zadaniem zarówno AdWords, jak i pozycjonowania jest doprowadzenie do Ciebie klienta, ale ostateczna finalizacja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Dlatego zanim rozpoczniemy kampanię AdWords dokładnie przeanalizujemy Twoją stroną (o ile nie była tworzona przez nas – w takim wypadku analiza została już wykonana na etapie projektowania) i określamy wspólnie frazy kluczowe (co to są frazy kluczowe znajdziesz TUTAJ).

 

Ile musisz wydać pieniędzy, aby widzieć efekty?

Wszystko zależy od tego jaki masz zasobny portfel. A tak na poważnie to nie da się określić budżetu kampanii bez analizy Twojej strony, branży w której działasz, bo AdWords to inwestycja w Twój biznes. Sugerowany przez nas minimalny kapitał, jaki należy przeznaczyć na kampanię  to 15 złotych dziennie. Można już wtedy sprawić, że linia telefoniczna będzie zajęta albo nie nadążysz z odpisywaniem na oferty.

 

Ile to kosztuje i czemu tak drogo?

Skoro są efekty i zarabiasz więcej to dlaczego uważasz, że jest drogo? My nie konkurujemy ceną, a naszą przewagą jest chęć rozkręcenia Twojego biznesu, bo wiemy, że jeśli Ty będziesz zadowolony, to my będziemy mieć pracę i też będziemy zadowoleni. Koszt obsługi przez nas kampanii to 25% określonego budżetu. Uważamy to za uczciwą cenę, bo dajemy Ci gwarancję, że zauważysz dziennie nowych klientów.

 

Po co Proud Media skoro można kampanię AdWords prowadzić samemu?

Można także samemu prać ubrania w rzece, ale po co skoro można w pralce? Pralka zrobi to dokładniej, szybciej i będziesz bardziej zadowolony z efektu niż po praniu w rzece. Tak samo jest z kampanią AdWords. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii, wiemy jak to robić, optymalizujemy Twoje koszty  i gwarantujemy Twoje zadowolenie.

 

Mam już SEO więc nie potrzebuję AdWords!

Wróćmy do przykładu z praniem w rzece i w pralce. Masz już tą pralkę i teoretycznie możesz już prać, ale chciałeś być mądrzejszy od kury (czy tam jajka) i zamówiłeś super tani proszek z Indii. I co? I czekasz pół roku aż przyjdzie, bo były problemy z dostawą. Tak można zobrazować działania SEO. Ostatecznie będziesz miał tą pralkę i proszek, ale musisz poczekać na efekty. AdWords jest jak kupno detergentu w sklepiku obok- efekt daje natychmiast.

 

Czy linki sponsorowane są skuteczne?

Najlepszą miarą skuteczności kampanii są nowi klienci czyli Twój zysk. Wróćmy do metafory z pralką. Czy pralka wypierze skuteczniej Twoje ubrania czy jednak lepszy efekt uzyskasz piorąc w rzece? Myślę, że odpowiedź jest oczywista. Dobierzemy dla Ciebie taki model pralki, że na pewno Twoje ubrania będą czyste, a Ty zadowolony.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała