+48 575 455 366
Filipczyk.net logo

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google!

Serwisy społecznościowe

Z nami zaistniejesz na Facebooku!

Zaangażuj internautów w rozwój swojej marki dzięki mediom społecznościowym

Obsługa serwisów społecznościowych

Setki realizacji, tysiące rozwiązanych problemów

Skontaktuj się już teraz!

Kampanie social media Bielsko-Biała

Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że zastanawiasz się czy naprawdę tak istotne jest pojawienie się oraz istnienie w mediach społecznościowych. Do promocji marki wykorzystuje się portale takie jak Facebook (przy okazji zapraszam do polubienia naszego fanpage’a, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube a także blogi. To w których z nich Twoich firma powinna zaistnieć zależy od tego kim są Twoi klienci, albo do jakich klientów chcesz dotrzeć. Mówiąc ogólnie należy określić naszą grupę odbiorców. Nie musisz być gwiazdą w każdym serwisie, nie musisz brylować wszędzie, aby klienci do Ciebie trafiali. 

Jeśli jesteś kamerzystą i tworzysz indywidualne filmy czy klipy to zdecydowanie powinieneś być na YouTube. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego to warto również zastanowić się nad zaistnieniem na YouTube (np. prezentacja produktu), ale także nad Facebookiem, na którym my skupiamy swoją uwagę.

W dzisiejszych czasach wybór social mediów jest tak ogromny, że naprawdę jest z czego wybierać. Najlepiej jednak skupić się na najmocniejszych opcjach. Dlatego o ile nie jesteś blogerem, który w tygodniu dodaje po 5 nowych wpisów ze swojego życia, to nie widzę sensu wchodzenia w np. Bloglovin. Jednym z elementów odpowiedniego kreowaniu wizerunku firmy w Internecie jest obecność w mediach społecznościowych. Facebook jest obecnie silnym serwisem, poprzez który można zwiększyć sprzedaż i wzmocnić wizerunek. Trzeba jednak robić to umiejętnie i systematycznie, bo użytkownicy mają do wyboru wiele innych profili, a chcemy aby wybrali Ciebie. Proud Media ożywi wizerunek Twojej firmy w mediach społecznościowych, a także przyciągnie nowych fanów dzięki skutecznemu prowadzeniu fanpage na Facebooku. Nowa grupa fanów na Twoim profilu to potencjalni klienci do których dotrzesz wraz ze swoją ofertą i usługami.

Dlaczego Facebook?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Po pierwsze jeśli pozycjonujemy Twoją stronę to będziemy wręcz wymagali abyś miał prowadzony profil na Facebook. Oczywiście nie ma konieczności, abyśmy robili to my (ale chętnie będziemy), ale bardzo ważne jest, aby profil żył życiem firmy. Po drugie prowadzenie profilu na Facebooku pozwoli Ci zwiększyć świadomość marki wśród potencjalnych klientów i co najważniejsze: pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów. Świetnie jest mieć więcej zamówień, prawda?

Facebook Ads

Facebook Ads to właśnie reklamy na Facebooku. Denerwują Cię reklamy i posty sponsorowane? To właśnie my wykreujemy dla Ciebie taką reklamę. Nie martw się, stworzymy ją tak aby spełniała Twoje oczekiwania i nie denerwowała innych. Reklamy pomagają dotrzeć do jeszcze szerszego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją firmą. Jak to działa? Wszystkie reklamy są kierowane wyłącznie do osób, które mogą zostać Twoimi klientami na podstawie wcześniej przygotowanej analizy. Dobieramy Twoją grupę docelową według płci (jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą kosiarek to kobiet nie zainteresuje reklama), wieku (dzieci nie kupują mieszkań), zainteresowań i wielu innych kryteriów, aby zwiększyć skuteczność reklam. Dzięki Facebook Ads możesz promować swoją stronę, promować wybrany post (np. z sezonową promocją) lub kierować polubienia bezpośrednio na profil.

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Rekurencja.com Sp. z o.o. (NIP: 5472217092) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

  Ile kosztują reklamy na Facebook?

  To zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na reklamy. To własnie klient określa swój budżet na działania w social media. Nie od dziś wiadomo, że im większe stawki tym do większego grona odbiorców można dotrzeć poprzez reklamę. Wspólnie określimy jaki chcesz osiągnąć cel poprzez kampanię na Facebooku np. przyciągnąć nowych fanów, rozprzestrzenić istotne informacje dotyczące nowego produktu albo bezpośrednio sprzedać produkt.

  Zobacz poniższą grafikę, aby przekonać się, że wcale nie trzeba wydawać majątku, aby dotrzeć do nowych odbiorców.

  Serwisy społecznościowe
  1. W tym miejscu wybierasz do jakich odbiorców chcesz dotrzeć. W naszym przykładzie wybraliśmy osoby, które mieszkają w Bielsku-Białej i w odległości do 25 mil oraz w wieku 25-50 lat. Wybraliśmy także osoby, które jeszcze nie lubią naszego profilu, ale jeśli chcesz dotrzeć tylko do swoich fanów to możesz wybrać opcję „Osoby, które lubią tę stronę” albo jeśli chcesz, aby znajomi osób, które już lubią Twoją stronę polubili to wtedy najlepsza jest opcja „Osoby, które lubią tę stronę i ich znajomi”.
  2. Budżet i czas trwania. Możesz wybrać jak długo reklama ma być wyświetlana oraz dostosować budżet. Facebook podpowie Ci jaki powinien być budżet, ale jeśli uznasz, że jest on zbyt niski/za wysoki to możesz go zmienić. Nasza reklama została ustawiona aby wyświetlała się przez 7 dni i określiliśmy budżet w wysokości 50pln.
  3. Facebook nam podpowiada, że dzięki tej reklamie dotrzemy do 3700-9700 użytkowników, ale dokładnie tych, których określiliśmy w pierwszym punkcie. Oczywiście zwiększając budżet zwiększymy liczbę odbiorców.
  4. Jeśli zastanawiasz się jak będzie wyglądać Twoja reklama to Facebook śpieszy z odpowiedzią. Możesz zobaczyć jak będzie wyświetlała się zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Jeśli uważasz, że źle się wyświetla zawsze możesz anulować i zacząć od nowa.

  Mogę sam prowadzić swój profil, po co mi Proud Media?

  Pewnie, że możesz sam prowadzić swój profil. Możesz także sam stworzyć swoją stronę internetową 🙂 Pojawia się pytanie: po co? Uważamy, że powinieneś skupić się na tym co robisz najlepiej, a nam zlecić zadania, na których to my znamy się najlepiej. Jak możesz zauważyć prowadzenie profilu na Facebooku to nie tylko publikacja postów. Prowadzenie fanpage to szeroki zakres działań, który zaczyna się od zaplanowania i stworzenia grafiki, opracowania strategii marketingowej, określenia jaki cel ma spełniać profil (czy koncentrować się na pozyskiwaniu nowych klientów czy szerzeniu znajomości marki), a cała praca wieńczona jest publikacją postów, które przyciągną nowych fanów i pozwolą na lepszy kontakt z nimi.

  Droga do sukcesu prowadzi przez nieustanną analitykę, badania rynku, testów A/B i interakcjach z użytkownikami. Samo “włożenie pieniędzy” jeszcze nie gwarantuje sukcesu, to byłoby zbyt proste.