Optymalizacja sklepów Prestashop - Proud Media

Wycofane z naszej oferty!

Treść pozostaje tylko i wyłącznie aby wyszukiwarki internetowe nie widziały 404 🙂


Optymalizacja sklepów Prestashop

Zadzwoń: +48 530 588 622

lub napisz do nas:

Wyślij wiadomość

Optymalizacja sklepów Prestashop

Zadzwoń: +48 530 588 622

lub napisz do nas:

Wyślij wiadomość


PrestaShop jest jednym z najpopularniejszych darmowych silników, stanowiących bazę sklepu internetowego na całym świecie. Stale rosnąca popularność wynika z wielofunkcyjności. Pole do popisu jest tutaj zarówno dla administratora, jak i użytkownika. Dostępne są moduły zarówno proste, jaki bardziej zaawansowane. Dodatkowym atutem skryptu Presta jest jego dostosowanie się do potrzeb pozycjonowania. Świetnym przykładem korelacji z SEO są metatagi. Mogą być ona ustawiane dla każdego produktu, kategorii i strony osobno. Jednocześnie w sytuacji, w której nie ustawimy ich sami, skrypt automatycznie zrobi to za nas. Drugim istotnym elementem są automatycznie generowane adresy podstron, które pozwalają umieścić linki przyjazne dla pozycjonowania. Optymalizacja sklepów PrestaShop Bielsko-Biała dzięki obecności tych dwóch elementów jest znacznie łatwiejsza.

Dlaczego tak istotnym elementem jest optymalizacja sklepu? Całość przedsięwzięcia rozbija się o konwersję, czyli współczynnik osób odwiedzających sklep do tych, którzy po czasie znajdują się w grupie klientów. Już procentowe podniesienie tego wskaźnika spowoduje kilkukrotny wzrost zysków. Aby zwiększyć sprzedaż trzeba przede wszystkim skupić się na kilku czynnikach – dostępności towarów, jakości produktów, dostępności obsługi, atmosferze w sklepie. Tworząc przyjazną atmosferę zwiększamy swoje szanse na sukces.

Wiemy, jak ważny jest to proces, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poprawić konwersję na stronie. Mamy na to swoje sprawdzone sposoby, które wykorzystujemy w wielu projektach. Wymierne efekty są dowodem słuszności naszych działań, które opierają się na: analizie jakościowej, postawieniu hipotez i wdrożeniu usprawnień. System ten sprawdza się w niemal wszystkich sklepach PrestaShop. Zachęcamy, więc do współpracy i wypróbowania naszego modelu biznesowego.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała