copywriting - Proud Media

Content marketing

Gotowy na lepsze treści?

Przygotujemy bezpłatną wycenę kampanii content marketingowej.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz,
a z przyjemnością Ci pomożemy!

Content marketing Bielsko

Strona internetowa bez intrygującej treści jest jak samochód bez paliwa. Niby jest, ale nie można wykorzystać jego potencjału w jakikolwiek sposób. Można oczywiście zamontować gaz, ale to przecież nie to samo. Treść była, jest i będzie niezbędna w procesie prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pozwala ona na przekazywanie informacji w sposób praktyczny, konkretny i przystępny. Ubranie projektu w inteligentne słowa kluczowe, dobranie odpowiedniej grafiki i stworzenie interesujących postów sprawi, że każda strona internetowa zyska niezbędną popularność. Treść nadaje stronie internetowej sensu – nawet najlepszy szablon, najbardziej intrygujące grafiki i świetny, płynny interfejs nie będzie dla strony tak kluczowy jak merytoryczny content.

Trzeba pamiętać o tym, że stronę odwiedzają ludzie. Ludzie, którzy lubią czytać dobre teksty. Nie lubią nudnych tekstów. Czemu? Bo są nudne. Najzwyczajniej w świecie. Zainteresowanie odwiedzającego można zyskać dzięki stworzeniu unikatowych artykułów. I to właśnie robimy każdego dnia. Gimnastykujemy się, abyś mógł poświęcić chwilę ze swojego życia na coś extra, popularny „something special”. Przeglądanie witryny to ma być podróż w głąb czyjejś wizji. Tak też traktujemy swoje działania. Chcemy przedstawić naszego klienta w pozytywnym świetle. Uwypuklić to w czym jest dobry i pokazać, że robi to w sposób charakterystyczny, nietuzinkowy i oryginalny.

A są przecież jeszcze wyszukiwarki… Niby to roboty, a jednak lubią dobrą, merytoryczną treść. Nadmiar tekstów kiepskiej jakości zaniża rating danej strony internetowej. Już dawno przejrzeliśmy algorytm Google, który ewidentnie poszukuje jakości. Staramy się więc dopasowywać jednocześnie do użytkowników i wyszukiwarek, nie tracąc przy tym swojego unikatowego stylu. Posiadamy bogate portfolio i tysiące udanych realizacji. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, doradzimy w kontekście doboru treści i udostępnimy swoje pomysły. To po prostu nasza pasja.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała