+48 33 307 07 77
Filipczyk.net logo

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google!

Reklama Bielsko-Biała

Agencja reklamowa

Zajmujemy się profesjonalną kreacją wizerunku w internecie oraz w mediach klasycznych

Agencja marketingowa Bielsko-Biała

Najnowsze technologie

Wszystkie z naszych nowych realizacji obfitują w nowe rozwiązania webdeveloperskie

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się kompleksowym marketingiem internetowym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Stawiamy na jakość

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz działamy w imię zasady "jakość ponad ilość".

Agencja marketingowa Bielsko-Biała

Proud Media – Reklama Bielsko-Biała

Firma bez kompleksowego marketingu jest jak samochód bez paliwa. Niby jest, ale nie można wykorzystać jego potencjału w jakikolwiek sposób.

Zajmujemy się Reklamą dla firm w Bielsku-Białej (i nie tylko) od 2014 roku. Najlepszym dowodem pokazującym, że wiemy co robimy jest liczba naszych stałych klientów która to nieustannie rośnie – głównie dzięki rekomendacjom bezpośrednim. Zgadza się! Do nas klienci przychodzą z polecenia. A to oznacza, że jest jakość i nasz klient nie wstydzi się nas polecić dalej, gdyż w przypadku zawodu mogłoby to uderzyć w jego nazwisko.

Historia naszej firmy jak na taki wiek jest bardzo bogata. Umiemy przyznać się do porażek. Lecz każdy „wypadek” przy pracy buduje nasze doświadczenie. Dziś wiemy że robimy bardzo dobrze! Zobacz opinie jakie wystawili dla nas nasi partnerzy biznesowi. Tyle osób nie może się mylić. 😊
To co nas wyróżnia to prawdziwe indywidualne podeście do klienta. A to dlatego że współpracujemy owocnie tylko z partnerami, którzy rozumieją, że reklama musi kosztować. Nie startujemy w przetargach, gdzie wygrywa ten najtańszy. Zaszczytem jest dla nas, kiedy słyszymy na pierwszym spotkaniu z klientem że sprawdził On konkurencyjne oferty i zostaliśmy wybrani jako Ci z „wyższej półki”. Reklama niezależnie od miasta, czy jest Bielsko-Biała, okolice Bielska czy też Warszawa – musi zacząć się audytu marketingowego, którego efektem będzie stworzenie strategii marketingowej.

Cenimy sobie kontrahentów którzy lubią mieć wszystko poukładane i rozumieją „na czym stoją” oraz gdzie podążać.  Realizujemy tylko projekty premium – tak aby móc obsłużyć klienta jakościowo i kompleksowo. Jeżeli według Ciebie wydatek rzędu 3 tysięcy złotych netto jest zbyt duży na „reklamę”, to raczej nie ma sensu abyśmy w ogóle rozpoczynali współpracę. Być może to jeszcze nie miejsce i czas. Decydując się na współpracę z nami upewniasz się, że nie będziesz musiał zmieniać wykonawcy usług związanych z marketingiem. Dowodem na to jest lista naszych stałych klientów. Jesteśmy dumni z takich relacji. Przykładem jest klinika Body Move z głównym oddziałem w Warszawie dla której zrealizowaliśmy ponad 15 projektów premium.

Nasza kompleksowa oferta

Marketing www:

 • Audyt marketingowy i SEO – Strategia marketingowa
 • Strona internetowa
 • Sklep internetowy
 • Google – Pozycjonowanie SEO + mapy
 • Google – Ads (AdWords)

Marketing Social media:

 • Facebook – Szkolenia
 • Facebook – Prowadzenie fanpage
 • Facebook – Kampanie reklamowe i promowanie postów
 • LinkedIn – Szkolenia
 • LinkedIn – Prowadzenie profili

Marketing klasyczny:

 • Identyfikacja wizualna
 • Artykuły sponsorowane + lokalne gazety
 • Gadżety reklamowe
 • Wydruki małonakładowe
 • Oklejanie samochodów

Proud Media to więcej niż kompleksowe wsparcie – współpracujemy z zaufanymi firmami często o profilu nieco konkurencyjnym do nas z którymi możemy zrobić prawie wszystko! W naszym portfolio są 3 profesjonalne drukarnie z okolic Bielska-Białej oraz 3 firmy realizujące gadżety reklamowe. To co nas wyróżnia to koordynacja działań – my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Będąc klientem Proud Media masz gwarancje preferencyjnych cen u naszych partnerów – np. oklejanie samochodów, wydruki czy gadżety reklamowe.

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Filipczyk.net (NIP: 5472198779) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności


Agencja marketingowa Bielsko-Biała

Doświadczona agencja reklamowa Bielsko

Zrealizowaliśmy ogromną ilość projektów. W początkach firmy Proud Media były to często „miśki” czyli głównie mali, a czasem i średni przedsiębiorcy. Było wiele wzlotów i upadków. Dziś możemy pochwalić się 18 banami w Google z których udało nam się wyjść. Działaliśmy często na arenie międzynarodowej z niesamowitymi sukcesami. Natomiast internet to nie wszystko. Jako agencja reklamowa z Bielska wiemy jak połączyć internet, media społecznościowe oraz marketing klasyczny tak aby stworzyły one synergię wzrostów dla klienta.

Poza tym wybór wielu ścieżek reklamy tworzy naturalną dywersyfikację działań. Im więcej kanałów i im lepsza strategia tym większe wzrosty. Nasz klient z sektora finansowego dzięki napływowi nowych zleceń z Internetu powiększył już kilkukrotnie zespół. Dlatego też oficjalnie możemy nazywać się doświadczoną agencją reklamową ze stolicy podbeskidzia czyli Bielska-Białej.

Prowadzimy kampanie marketingowe – Reklama Bielsko

Kampanie marketingowe którymi się zajmujemy zazwyczaj wywodzą się od projektów stron internetowych. Gdzie tworząc audyt SEO zaczęliśmy powoli przechodzić do innych aspektów marketingowych. Za darmo dodając klientowi adnotacje „co jeszcze warto zrobić” aby zdobyć więcej nowych leadów – potencjalnych kontrahentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dodaliśmy do naszej oferty kompleksowy audyt marketingowy. Analizujemy potencjał w internecie (Google), social media, gazecie, radiu, gadżetach reklamowych czy artykułach sponsorowanych. Finał zamykamy w dokumencie nazywanym „Strategia Marketingową”. W wielu firmach przetarliśmy oczy zarządom czy właścicielom co należy zrobić aby było lepiej. Kompleksowa kampania marketingowa musi stworzyć synergię w komunikacji z firmą. Bardzo lubi mieć do współpracy „marketingowca” który to po naszych naciskach najczęściej nazbiera mocy decyzyjnej w firmie do jakieś kwoty aby móc szybko działać w szczególności jeżeli szefostwo jest na wakacjach a należy szybko uruchomić Google Ads czy inne formy reklamy oby podnieść wskaźniki sprzedaży.

Podsumowanie – Dlaczego warto zaufać Proud Media?

Proud Media – wiemy co robimy. Jeżeli jakiś biznes ze względu na specyfikę posiada odnogi których nie warto wspierać wybranymi kanałami marketingowymi – nie robimy tego na siłę. Czasem realizujemy testy nazywając taki budżet „na przepalenie”. Reasumując – nasze portfolio klientów mówi samo za siebie. Firmy chcą z nami współpracować bo wiedzą że zrealizujemy projekt jak najlepiej!