+48 530 588 622

Jak zaprosić wszystkich znajomych na wydarzenie facebook

Organizujesz wydarzenie i chcesz powiadomić o nim wszystkich znajomych na facebooku? Czynność ta może wydawać się banalnie prosta, jednak w praktyce potrafi być mocno uciążliwa. Nie chcemy przecież marnować czasu na zapraszanie każdego znajomego z osobna, zwłaszcza jeśli posiadamy ich setki.

Od czego zacząć?

Jak więc załatwić sprawę w dosłownie kilku chwilach? W tym poradniku dokładnie to opiszemy.

Zaczniemy oczywiście od zalogowania się na swój facebookowy profil. Kolejnym krokiem będzie dodanie wydarzenia, na które chcesz wszystkich zaprosić. Aby to zrobić przejdź w sekcję „Wydarzenia” – w razie problemów z jej lokalizacją zawsze możesz skorzystać z tego linku, który przeniesie Cię od razu do tej zakładki. W celu dodania naszego nowego wydarzenia klikamy przycisk „Utwórz wydarzenie” -> Wydarzenie publiczne.

Setki realizacji, tysiące rozwiązanych problemów

Skontaktuj się już teraz!

Tworzenie nowego wydarzenia i wysyłanie zaproszeń

Teraz pojawi się nam okno nowego wydarzenia – musimy po prostu wypełnić go podstawowymi danymi na temat naszego eventu: zdjęcie, nazwa, lokalizacja, czas trwania. Są to podstawowe informacje, które musimy podać przy tworzeniu każdego wydarzenia. Dodatkowo możemy również dodać własny opis oraz pasujące słowa kluczowe. Istnieje również możliwość edycji opcji publikowania postów na tablicy wydarzenia. Gdy wszystko będzie już gotowe, klikamy przycisk „Utwórz”.

Nasze wydarzenie zostało utworzone, teraz należy pokazać je światu i zaprosić znajomych. Aby to zrobić wystarczy kliknąć „Zaproś”, a następnie wybrać opcje ukazane na zdjęciu – „Wszyscy znajomi”, „Wybierz wszystkich”. Dzięki takiej kombinacji algorytm pobierze listę wszystkich naszych znajomych z Facebooka i wybierze ich jako adresatów zaproszeń

Za pomocą przycisku „Wyślij zaproszenia” możemy sfinalizować nasz proces wysyłania zaproszeń do wszystkich znajomych na facebooku. Istnieją również inne, alternatywne metody rozwiązywania tego problemu, takie jak np. Instalacja wtyczki do Chrome. Osobiście uważamy jednak, że byłoby to zbędne zaśmiecanie naszej przeglądarki – odradzamy te metody.

Zapraszamy również do przeczytania naszego wpisu o narzędziu Google Moja Firma.

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer!

Kontakt 24h!

+48 530 588 622

Kontakt 24h!

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x