+48 575 455 366

Nowa strona internetowa – Proud Media

„Szewc chodzi w dziurawych butach”. To przysłowie już zdecydowanie zbyt długo idealnie opisywało naszą agencję. Dlatego wraz z lipcem 2019 roku uruchomiliśmy najnowszą wersję strony internetowej. Jakie zaszły zmiany?

Przede wszystkim przyłożyliśmy dużą uwagę na User Experience oraz treściwy content. Chcieliśmy aby była ona łatwa w obsłudze dla użytkowników, nie zamierzaliśmy jednak uciekać w całkowicie nowy szablon graficzny. Jest to już druga zmiana w historii naszej strony internetowej, gdzie ostatnia z nich zawitała ukazała się 3 lata temu. Obecny, uaktualniony motyw przede wszystkim wyróżnia się prędkością wczytywania oraz jeszcze lepszym wykonaniem technicznym. W końcu znaleźliśmy czas na zebranie wszystkich najważniejszych realizacji i wstawienie ich do swojego portfolio, poukładanie wszystkich usług oraz ogarnięcie bloga z kategoriami. Oczywistą oczywistością jest, że dalej korzystamy (i będziemy korzystać!) z WordPressa. Z kwestii technicznych możemy pochwalić się nowym certyfikatem SSL Extended Validation oraz wykorzystaniem najnowszej wersji Google Captcha.

Inną składową, na którą chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę były teksty. W trosce o ich stuprocentową merytoryczność i zgodność z rzeczywistością postanowiliśmy, że każdą podstronę opisze konkretny specjalista. Tak więc wchodząc na podstronę o pozycjonowaniu przeczytasz wypociny naszego SEO Specialist, a na podstronie „Google Ads” ujrzysz treści napisane przez administratora kampanii reklamowych etc.

Osoby, które dobrze znają poprzedni layout naszej strony zauważą, że dodaliśmy przycisk „Praca” do menu kontekstowego. Zgadza się, nasza agencja szuka nowych osób zarówno do pracy stałej, jak i współpracy – jeśli więc czujesz, że to Ty mógłbyś zawitać na którymś z poszukiwanych przez nas stanowisk – zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert tutaj https://proudmedia.eu/oferty-pracy/

Zapraszamy wszystkich do przejrzenia nowej wersji strony internetowej proudmedia.eu, podzielenia się z nami Waszymi komentarzami, oraz być może uwagami. Jeżeli uważasz, że coś powinniśmy zmienić, dopracować, lub znalazłeś błąd na stronie – zgłoś nam to koniecznie!

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!

    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Rekurencja.com Sp. z o.o. (NIP: 5472217092) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności