Recenzja szablonu "Easy Audit" - Template Monster - Proud Media

Link do szablonu: https://www.templatemonster.com/pl/szablony-internetowe-61349.html

Podczas planowania strony internetowej dla naszego dobrego klienta postanowiliśmy sprawdzić jeden z szablonów zaprzyjaźnionych twórców – Template Monster. WordPressowy motyw o nazwie Easy Audit możemy uznać za całkiem trafny wybór. W tym wpisie odkryjemy jego szczegóły – zapraszamy do recenzji.

Największą zaletą decydowania się na skorzystanie z płatnego motywu jest przede wszystkim szybki czas tworzenia witryny. Wystarczy zainstalować szablon, przygotować treści, podmienić logo i gotowe. Dlatego właśnie najważniejszym kryterium jakie wzięliśmy pod uwagę jest łatwość edycji i dostosowania wyglądu  dla własnych potrzeb. Zastosowanie wtyczki Elementor sprawdziło się tutaj całkiem dobrze. Dodanie nowej sekcji, ustalenie marginesu, a nawet takie drobnostki jak czas animacji były banalnie proste do zrobienia. Na wielką pochwałę zasługuje edytor na żywo. Wszystko jest mega proste i intuicyjne. Owszem, na początku należy poświęcić dobre kilkanaście / kilkadziesiąt minut na zapoznanie się ze wszystkimi funkcjonalnościami, lecz zdecydowanie warto. Zdarzały się jednak kłopoty z bardziej zaawansowanymi funkcjami, które dostępne są jedynie w wersji Pro wtyczki Elementor – na przykład tworzenie modułów globalnych.

Szablon wykorzystano na stronie internetowej: CRM Dla Każdego

Jeśli chodzi o wygląd motywu, to nie ma dwóch zdań co do tego, że wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Obfituje w różne ciekawe moduły, takie jak kalendarz do umawiania się na spotkania, całkiem fajny blog, sekcje z opiniami etc. Warto również zauważyć, że wiele elementów ma kilka wersji, które dowolnie możemy wybrać. Nie jest to jednak tak intuicyjne jak byśmy sobie wymarzyli, fajnie byłoby opisać to w pliku .pdf lub krótkim filmie instruktażowym.

Motyw posiada wiele ciekawych komponentów takie jak harmonijki, formularze, ikony, paski postępu czy tabelki. Jest bardzo bogaty w wiele funkcjonalności, dlatego nie obeszło się bez gruntownego zapoznania się z jego możliwościami. W efekcie strona internetowa powstała bardzo szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.