+48 575 455 366

Recenzja szablonu „Easy Audit” – Template Monster

Podczas planowania strony internetowej dla naszego dobrego klienta postanowiliśmy sprawdzić jeden z szablonów zaprzyjaźnionych twórców – Template Monster. WordPressowy motyw o nazwie Easy Audit możemy uznać za całkiem trafny wybór. W tym wpisie odkryjemy jego szczegóły – zapraszamy do recenzji.

Największą zaletą decydowania się na skorzystanie z płatnego motywu jest przede wszystkim szybki czas tworzenia witryny. Wystarczy zainstalować szablon, przygotować treści, podmienić logo i gotowe. Dlatego właśnie najważniejszym kryterium jakie wzięliśmy pod uwagę jest łatwość edycji i dostosowania wyglądu dla własnych potrzeb. Zastosowanie wtyczki Elementor sprawdziło się tutaj całkiem dobrze. Dodanie nowej sekcji, ustalenie marginesu, a nawet takie drobnostki jak czas animacji były banalnie proste do zrobienia. Na wielką pochwałę zasługuje edytor na żywo. Wszystko jest mega proste i intuicyjne. Owszem, na początku należy poświęcić dobre kilkanaście / kilkadziesiąt minut na zapoznanie się ze wszystkimi funkcjonalnościami, lecz zdecydowanie warto. Zdarzały się jednak kłopoty z bardziej zaawansowanymi funkcjami, które dostępne są jedynie w wersji Pro wtyczki Elementor – na przykład tworzenie modułów globalnych.

Setki realizacji, tysiące rozwiązanych problemów

Skontaktuj się już teraz!

Jeśli chodzi o wygląd motywu, to nie ma dwóch zdań co do tego, że wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Obfituje w różne ciekawe moduły, takie jak kalendarz do umawiania się na spotkania, całkiem fajny blog, sekcje z opiniami etc. Warto również zauważyć, że wiele elementów ma kilka wersji, które dowolnie możemy wybrać. Nie jest to jednak tak intuicyjne jak byśmy sobie wymarzyli, fajnie byłoby opisać to w pliku .pdf lub krótkim filmie instruktażowym.

Motyw posiada wiele ciekawych komponentów takie jak harmonijki, formularze, ikony, paski postępu czy tabelki. Udostępnia nam wiele funkcjonalności, dlatego nie obeszło się bez gruntownego zapoznania się z jego możliwościami. W efekcie strona internetowa powstała bardzo szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Link do szablonu: https://www.templatemonster.com/pl/szablony-internetowe-61349.html

Szablon wykorzystano na stronie internetowej: CRM Dla Każdego

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!

    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Rekurencja.com Sp. z o.o. (NIP: 5472217092) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności