Projektowanie stron internetowych Bielsko-Biała - Proud Media

Projektowanie stron internetowych

Wyróżnij się wśród innych!

Przygotujemy stronę www dopasowaną do Twoich potrzeb w każdym calu.

Responsywna strona

Twoja strona będzie zawsze wyglądać idealnie niezależnie od urządzenia odbiorcy.

System zarządzania treścią

Zawsze możesz w intuicyjny sposób zarządzać treścią na stronie www.

Strona przyjazna Google

Twój serwis internetowy będzie przygotowany pod pozycjonowanie.

Nowoczesny wygląd

Oparty o aktualne trendy w internecie przy maksymalnie prostej nawigacji i funkcjonalności.

W standardzie CMS

System zarządzania WordPress dzięki któremu możesz w przyjemny sposób edytować treści na swojej stronie.

Indywidualność

Strona jest zaprojektowana zgodnie z Twoimi wytycznymi przy zachowaniu jak najlepszej konwersji.

exar
mobilny exar
szuflandia
mobilna szuflandia

Najwyższa wydajność

Strona www zgodna z zasadami firmy Google – Page Speed Insights.

Mobilna uniwersalność

Dzięki technologii RWD niezależnie od urządzenia Twoja strona zawsze będzie czytelna i przejrzysta.

Najlepsza inwestycja

Poprzez nową stronę internetową dotrzesz do nowych klientów

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz,
a z przyjemnością Ci pomożemy!

Projektowanie stron internetowych Bielsko-Biała

Internet jest prężnie rozwijającym się segment rynku marketingowego. W większości przypadków pozwala on na dotarcie do dużej grupy osób. Płynny przepływ informacji internetowych sprawia, że coraz więcej osób chce reklamować się właśnie przez to medium. Podążając za modą i trendami, dają sobie szanse wypromowania się i stworzenia niepowtarzalnej marki.

Strony internetowe Bielsko

Podstawą do tego jest stworzenie profesjonalnej strony internetowej, która będzie zachęcać potencjalnych klientów do odwiedzania i przeglądania witryny. Funkcjonalna strona internetowa powinna posiadać przejrzysty interfejs, wygodne menu i ciekawą treść. Te trzy elementy stanowią fundament działania. Równie ważny jest projekt. Dobry, klarowny projekt. Na taki można liczyć wpisując w Google frazę projektowanie stron internetowych Bielsko-Biała, która wyświetla wszystkie najpopularniejsze strony internetowe zajmujące się tymi zagadnieniami.

strony internetowe bielsko

Strona internetowa to narzędzie do zarabiania pieniędzy. Wiemy o tym doskonale, dlatego projektując Twoją stronę skupiamy się na tym, aby była maksymalnie funkcjonalna i dostosowana do odbiorców. Oczywiście szanujemy Twoje sugestie dotyczące wyglądu strony i dokładamy starań, aby strona była odzwierciedleniem Twoich marzeń, ale musisz pamiętać, że najważniejszy w tym wszystkim jest klient. To klient musi do Ciebie trafić, to klientowi się musi strona podobać, bo to on ostatecznie zdecyduje czy się z Tobą skontaktować czy nie.

Proud Media jest stosunkowo młodą marką. Sami jednak zajmujemy się zagadnieniami związanymi z projektowaniem stron internetowych od dłuższego czasu. Lata pracy i zebrane doświadczenie zaowocowało osiągnięciem dobrych rezultatów w trakcie funkcjonowanie firmy.

Jak wygląda tworzenie stron przez Proud Media?

skontaktuj się

Skontaktuj się!

Bez rozmowy z Tobą nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Zadzwoń do nas, napisz, albo zostaw wiadomość poprzez formularz, a na pewno się z Tobą skontaktujemy i omówimy jak ma wyglądać Twoja strona oraz jakie ma mieć funkcjonalności.

1

pomysł

Pomysł (burza mózgów)

Określimy jakie zadania biznesowe ma spełniać Twoja strona i skonfrontujemy ją z oczekiwaniami użytkowników. Musisz pamiętać, że każda strona jest skierowane do konkretnego odbiorcy i spełnia określone cele, dlatego tak ważne jest określenie kto ma być Twoją grupą docelową i jakie chcesz osiągnąć rezultaty.

2

wykonanie audytu seo

Wykonanie audytu SEO

Dlaczego? Bo pięknie wykonana strona internetowa to tylko połowa sukcesu. Druga połowa to dobrze opracowany plan SEO. Strona internetowa bez strategii marketingowej (SEO, SEM, Adwords) to jakby mieć super szybki samochód w garażu bez paliwa. Dokładnie jak wygląda proces audytu sprawdź TUTAJ.

3

Symultaniczna praca

Symultaniczna praca

Gdy mamy już określony plan działania to do pracy wkraczają specjaliści super ninja czyli  grafik oraz copywirter. Są niczym wojownicy w galaktyce internetu, bo wiedzą jak sprawić, aby cały plan zadziałał. Jednocześnie tworzona jest grafika na stronę oraz pisane są teksty marketingowe, aby nie marnować czasu, bo czas to pieniądz.

4

testowanie i wdrożenie

Wdrożenie i testowanie

Gdy nasi specjaliści skończą swoją pracę rozpoczynamy ostatni etap naszych prac czyli wdrożenie i testowanie projektu. Strona jest dostępna do testów na naszych serwerach i można sprawdzić jej jakość oraz w razie potrzeby zasugerować zmiany. Jeśli wszystko się zgadza to wtedy wystawiamy fakturę za nasze usługi, a następnie implementujemy stronę na serwer klienta.

5

Indywidulana grafika czy sprawdzony schemat?

Odpowiemy na to pytanie wspólnie, ale jeśli już to czytasz to znaczy, że się zastanawiasz co jest lepsze. Odpowiedź nie jest prosta bo zależy od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest Twój budżet na stworzenie strony internetowej.  Indywidualna grafika jest zalecana do dużych projektów, które muszą się wyróżnić na tle konkurencji. Grafik w takim przypadku projektuje każdy element strony i masz gwarancję, że nie będzie drugiej takiej podobnej w internecie (chyba, że ktoś zakocha się w Twojej stronie i po jakimś czasie poprosi innego grafika o skrojenie podobnej 😉 ). Sprawdzony szablon jest tańszym rozwiązaniem i niekoniecznie gorszym. Sprawdzone szablony mają tą przewagę na indywidualnym projektem, że są już przetestowane i wiemy czy w danej branży są dobrze odbierane przez odbiorców. Nie są też one szablonowe jak wielu osobom się wydaje. Każdy schemat jest personalizowany w taki sposób, że osoba, która nie jest projektuje stron nie rozpozna, że została ona stworzona na sprawdzonym schemacie. Jest to także opcja dla osób, którym zależy na czasie, bo stworzenie takiej strony jest o 30% szybsze niż na indywidualnym projekcie. Wszystkie zalety i wady danego rozwiązania zostaną Ci przedstawione i pomożemy dobrać dla Ciebie najbardziej trafną opcję. Bo liczy się zadowolenie klienta!

Jak tworzymy strony internetowe?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta, ale tak naprawdę jest to złożony proces. Gdy już wspólnie opracujemy jak ma wyglądać Twoja strona, gdy przeprowadzimy audyt SEO to bierzemy się do pracy. W praktyce wygląda to tak instalujemy silnik Twojej strony na serwerze i zaczynamy czynić magię. Jak to robimy, nie powiemy, niech to będzie nasza słodka tajemnica, ale możemy Ci zdradzić, że tworzymy strony z pasją i pełnym zaangażowaniem, bo wiemy, że jeśli Ty będziesz bogaty dzięki nam, to i my będziemy dzięki Tobie.

Dlaczego pracujemy z WordPress?

Wiele agencji projektowych pracuje na własnych autorskich silnikach i przekonują, że jest to najlepsze rozwiązanie. My się z tym nie zgadzamy, bo jeśli kiedykolwiek będziesz chciał zmienić firmę zarządzającą stroną to będziesz musiał ją robić od nowa. Dlaczego? Bo inna firma nie będzie znać autorskiego rozwiązania drugiej firmy i będzie musiała stworzyć nową, aby móc na niej pracować.

My podchodzimy do tego inaczej, bo pracujemy na ogólnodostępnym silniku WordPress, a zatem jeśli kiedykolwiek się zdecydujesz zakończyć z nami współpracę (ale nie licz, że tak łatwo Ci na to pozwolimy) to każda inna firma będzie mogła edytować stronę według Twoich potrzeb i upodobań. Kolejnym plusem pracy na WordPress jest łatwość edycji treści. Będziesz mógł sam dodawać nowy content na stronę bez ciągłego proszenia się o dodanie oraz możesz być pewien, że milionowa społeczność dba o swoje i Twoje bezpieczeństwo ciągle sprawdzając czy wszystkie wtyczki działają tak jak powinny.

Jeśli powyższe powody nie przekonały Cię do postawienia strony na WordPress to najlepiej zamknij naszą stronę i poszukaj innego wykonawcy, bo my pracujemy tylko na WordPress. Jeśli nie jesteś jednak do końca przekonany to zawsze możesz się z nami skontaktować i spróbujemy Cię przekonać do naszej racji.

wordpress logo
strony internetowe bielsko-biała

Podsumowanie – zleć to profesjonalistom

Naszym celem jest przede wszystkim jakość i zadowolenie naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy między innymi tworzenie indywidualnych szablonów graficznych, dostosowanych do każdych potrzeb. Chętnie modyfikujemy także istniejące już szablony, tworząc niepowtarzalną grafikę, która będzie trafiać do odwiedzających. Pierwsze wrażenie w przypadku stron internetowych jest kluczowe – niemal zawsze od niego zależy to, czy ktoś pozostanie na niej dłużej. Wiemy, jak skonstruować grafikę i zoptymalizować szablon, aby zachęcał do odwiedzania strony internetowej. Dokładając do tego konkretną i wysokomarketingową treść pomagamy zyskać naszym kontrahentom klienta. Ci natomiast mogą korzystać z naszej pracy, której efektem jest profesjonalna strona internetowa.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała