+48 575 455 366

Zaufana firma

Materace na wymiar Grizzly Bielsko-Biała

Nasz wieloletni Klient – Pan Jacek – rozpoczął kolejny rozdział swojego przedsiębiorczego życia. Otworzył produkcję oraz sklep z rzemieślniczymi materacami na wymiar – w sercu Bielska-Białej. Jako partnerów w kwestii strony internetowej, marketingu, identyfikacji wizualnej – po raz kolejny wybrał nas, nasze usługi.

W niniejszym artykule przybliżmy specyfikę nowego biznesu oraz opiszemy w jaki sposób wspieramy naszych partnerów biznesowych.

05.08.2022, Polecamy Proud Media

Rzemieślnicze Materace na wymiar Grizzly Bielsko-Biała to nowa marka, która ma na celu oferować klientom: profesjonalne, indywidualnie tworzone materace. Firma na swoją produkcję oraz sklep wybrała miejsce znane dla wszystkich Bielszczan. Mianowicie centrum handlowe Klimczok na ulicy Cyniarskiej 10 – idealnie w samym sercu miasta. Wjeżdżając windą lub schodami ruchomymi na 2 piętro – można zobaczyć 300 metrów kwadratowych przestrzeni, w której powstają materace oraz gdzie można się położyć, aby wypróbować i dobrać odpowiednią twardość materaca.

Materac możemy śmiało nazwać kołdrą, która okrywa nas od dołu podczas spania. To bardzo ważne, abyśmy wybrali produkt, który jest idealny dla naszego kręgosłupa. W przeciwnym razie możemy odczuwać bóle pleców czy też całego ciała, które niestety mogą towarzyszyć nam cały dzień lub dłużej. Więc w najgorszym wypadku zły materac może być niczym pochmurna ulewa dla naszego życia. Niestety często lekarze nie zwracają uwagi na to, że problemy naszych pleców mogą mieć swój początek właśnie w sypialni, przez źle dobrany materac.

Materace Bielsko-Biała oferują kompleksową ofertę materacy oraz łóżek, które mogą się idealnie wkomponować w wystrój sypialni.

Oferowane rodzaje materacy to między innymi:

  • Materace piankowe (klasyczne i premium)
  • Materace sprężynowe – kieszeniowe (klasyczne i premium)
  • Materace sprężynowe – bonelowe (klasyczne i premium)
  • Materace lateksowe (tylko premium)
  • Materace rehabilitacyjne/medyczne
  • Materace indywidualne na tzw. „wymiar”

Firma Pana Jacka – czyli: Materace na wymiar Grizzly Bielsko-Biała – to rozwój jego wcześniej działalności a mianowicie tapicerstwa. Doświadczenie zdobyte w trakcie 20 lat tapicerowania (zabytków, samochodów, kanap, akcesoriów do siłowni np. ławek itp.) pozwala nazwać nowe przedsięwzięcie profesjonalną manufakturą materacy. Historycznie bezpośrednio z rąk Pana Jacka wyszło kilkaset materacy.

Wielu Klientów rekomendowała firmę Pana Jacka dalej – swoim znajomym, rodzinie i innym, aby to właśnie Pan Jacek przyczynił się do lepszego komfortu podczas spania, dzięki świetnie wykonanemu materacowi.

Naszym zadaniem jest przygotowanie:

  • Kompletnego brandingu
  • Strony internetowej
  • Działań marketingowych w Google
nagrobki.pro

Podsumowując, polecamy firmę Materace Grizzly Bielsko-Biała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Też chcesz dołączyć do katalogu rekomendowanych firm?

Dołącz do grona naszych kontrahentów!