+48 575 455 366
Filipczyk.net logo

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google!

Proud Media

Obsługa stron WWW

Potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi, aktualizacji i prowadzenia swojej witryny www? Skontaktuj się z nami

Obsługa techniczna i merytoryczna stron internetowych

Setki realizacji, tysiące rozwiązanych problemów

Skontaktuj się już teraz!

Obsługa techniczna i merytoryczna stron internetowych

Zerwałeś współpracę z agencją internetową i zostałeś na lodzie? Chętnie się tym zajmiemy, zadzwoń do nas, a uzgodnimy szczegóły. Jakie strony obsłużymy? Najchętniej przygarniamy oczywiście wszystko, co zrobione na WordPressie. Oferujemy wykonywanie regularnych “przeglądów technicznych” strony internetowej, a więc:

 • Aktualizacje WordPressa, wtyczek i innych funkcjonalności – jest to ważne głównie z powodu ciągłego napierania na strony z wordpressem. Również i w tym momencie wykonywane są zautomatyzowane skrypty, które tylko czekają na lukę w zabezpieczeniach lub małą drobnostkę, przez którą mogą zainfekować całą stronę internetową.
 • Zaawansowany system kopii bezpieczeństwa – nasze rozwiązanie samoistnie wykonuje co określony czas całościową kopię bezpieczeństwa strony WWW. Kopia ta jest później wysyłana na nasz serwer, gdzie przechowujemy zawsze 3 ostatnie wersje. Dzięki temu w momencie przypadkowego “popsucia” czegoś na stronie, lub wykonania niezamierzonych zmian, zawsze mamy wgląd do ostatnich wersji strony, które możemy przywrócić i zażegnać kłopot. W kopii zawarte są wszystkie pliki strony www oraz kopia bazy danych.
 • Darmowe godziny w miesiącu przeznaczone na modyfikacje i zmiany treści przesłanych przez klienta. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że jeżeli zechcesz zmienić coś na stronie i nas o to poprosisz, to określona liczba godzin naszej pracy będzie dla Ciebie gratis. Zaliczamy tutaj takie czynności, jak dodanie podstrony / zmiana tekstów / dodanie czegoś do strony, czy to globalnie czy na jednej podstronie. Wszystko to zajmuje zazwyczaj więcej czasu, niż mogłoby się wydawać. Dlatego właśnie przewidujemy wsparcie z tego zakresu dla naszych klientów.
 • Najszybsze możliwe naprawienie usterek, wynikających z aktualizacji wtyczek lub aktualizacji core’a WordPressa. Jesteśmy “zbyt starzy”, żeby nie znać tego popularnego motywu. Bardzo często mieliśmy już przypadki, że oburzony klient dzwonił do nas, że strona się posypała itp. A w rzeczywistości wynikało to z aktualizacji np. wtyczki, która troszkę zmieniła swój kod i inaczej się wyświetlała. Ta sytuacja z kolei powoduje szereg innych niedogodności. Dlatego według nas ważny jak monitoring, czy wszystko po aktualizacjach wygląda na pewno tak, jak powinno.

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Rekurencja.com Sp. z o.o. (NIP: 5472217092) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

  Jeżeli zdecydujesz się na to, abyśmy to właśnie my obsługiwali Twoją stronę internetową, to pamiętaj, że zawsze w godzinach pracy firmy oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne oraz doradztwo –  telefonicznie lub mailowo.

  Większość naszych klientów jest z nami powiązanych nie tylko poprzez usługę obsługi strony. Zazwyczaj wygląda to tak, że klient decyduje się na to po wykonaniu dla niego strony internetowej. Dzięki takiej usłudze ma on pewność, że strona jest w dobrych rękach, a on sam nie musi co chwilę wchodzić na stronę i sprawdzać, czy wszystko na pewno wygląda odpowiednio.

  Przykład usługi obsługi technicznej WWW

  Mieliśmy kiedyś Klienta, który bardzo nie chciał zdecydować się na naszą tę usługę. Uważał, że jest to strata pieniędzy, bo ataków na stronę na pewno nie będzie, zmiany sam sobie będzie wprowadzał, a kopie zapasowe zrobi za niego jakaś darmowa wtyczka. Oczywiście nie nalegaliśmy ani nie przekonywaliśmy zbytnio do swoich racji. Był to nasz klient z Warszawy, który posiadał już kilka stron i uważał się za “speca”, który nie potrzebuje pomocy. Uwierz mi lub nie, ale odezwał się po pierwszej większej aktualizacji WordPressa, po której niektóre wtyczki zaczęły szwankować. Do tego doszło kilka zmian przez klienta FTP, których nie da się przywrócić i można powiedzieć, że dłużej nie trzeba było czekać. Zadzwonił i poprosił o pomoc. Jak można dzięki temu zauważyć, czasem nie wszystkie możliwe komplikacje widać na pierwszy rzut oka. Dlatego zachęcamy do zaufania naszym ekspertom i wybrania bezpiecznej i spokojnej opcji utrzymywania swojej strony.