+48 575 455 366

Zaufana firma

Nagrobki.pro

Profesjonalna firma wykonująca usługi kamieniarskie.Głównie zajmują się produkcją i montażem nagrobków. W ich ofercie znajdziemy także inne usługi związane z kamieniarstwem.

nagrobki.pro

Firma nagrobki.pro istnieje od 2016 roku. Od tego czasu oferują profesjonalne usługi kamieniarskie. Zlecenia wykonywane są bardzo szybko i sprawnie 

2020.01.12, Polecamy Proud Media

Jeżeli szukacie firmy zajmującej się wykonaniem nagrobków to nagrobki.pro z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Oferują usługi kamieniarskie nie tylko w zakresie nagrobków. Zajmują się szeroko pojętą obróbką kamienia. Wykonują takie elementy jak parapety, schody, blaty kuchenne, płyty ścienne, elewacyjne czy kominki. Oferta zawiera szeroki wybór kamieni oraz dodatków.

O dbałość wykonanych prac nie musimy się martwić. Celem firmy jest wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie oraz zadowolenie klienta oraz ich rekomendacje. Ciągły rozwój firmy pozwala na wykorzystanie najnowszych i nowatorskich technik.

nagrobki.pro
nagrobki.pro

Projekty wykonywane są zgodnie z życzeniami klienta a cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Dobro klienta liczy się dla nich najbardziej. Dzięki doświadczeniu w branży, zawsze starają się doradzić najlepsze rozwiązanie.

Najnowsze techniki wykorzystywane w zakładzie są godne podziwu. Kadra pracownicza jest doskonale wykwalifikowana co przekłada się na jakość wykonywanych zleceń. Firma ciągle się rozwija i stawia na nowoczesne rozwiązania, przy czym zawsze dba o dobro klienta oraz jego kieszeń, oferując bardzo konkurencyjne ceny.

Ocena w Google Maps: /5
Zobacz wszystkie opinie

Dane kontaktowe

Międzyrzecze Dolne 56, 43-392 Międzyrzecze Górne k/Bielska-Białej

Dane rejestrowe

j

NIP: 5471930534

REGON: 363980388

Też chcesz dołączyć do katalogu rekomendowanych firm?

Dołącz do grona naszych kontrahentów!