+48 530 588 622

Telefon kontaktowy 24h +48 530 588 622

Proud Media

Projektowanie aplikacji internetowych

Informatyzacja świata, ciągły dostęp do danych, automatyzacja procesów, rozwój Twojej firmy

Projektowanie aplikacji

Setki realizacji, tysiące rozwiązanych problemów

Skontaktuj się już teraz!

Co możemy stworzyć?

W zasadzie wszystko co sobie wyobrazisz w ekranie komputera albo ekranie smartfona / tabletu. Posiadamy szerokie spektrum technologii, które warto zastosować. Nie trzymamy się jednego schematu, ale jesteśmy elastyczni oraz podchodzimy do każdego projektu w pełni indywidualnie.

Jak wygląda proces projektowania aplikacji?

 1. Analiza – Burza mózgów nad projektem i wstępne określenie potrzebnego budżetu
 2. Formalności – Negocjacje z klientem
 3. Wstępne założenia – Wybór najbardziej optymalnych technologii oraz rozplanowanie projektu
 4. Programowanie + ciągła komunikacja – „Magia” ścisłych umysłów
 5. Integracje – z zewnętrznymi systemami i rozwiązaniami
 6. Testy – Weryfikacja czy wszystko jest tak jak być powinno
 7. Wdrożenie – Uruchomienie projektu
 8. Szkolenie – Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ktoś będzie projekt obsługiwał – więc warto go przeszkolić

Projektowanie aplikacji mobilnych

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas ma telefon komórkowy klasy Smartphone. A to otwiera wiele możliwości. Komunikacja bez granic, powiadomienia PUSH, informacja o wszystkim natychmiast, dostęp do Internetu i newsów z całego świata przez 24/h. To wszystko sprawia, że naprawdę warto skupić się na potencjale rynku mobilnego.

Oferujemy projektowanie aplikacji mobilnych na urządzenia zarówno z Androidem jak i nadgryzionym jabłkiem, czyli iOS. Większość projektów oczywiście działa na obu tych systemach jako jedna całość. Aplikacja taka może być grą, katalogiem, systemem wewnętrznym firmy, CRM, ERP itd.

Wykorzystujemy różne technologie w zależności od projektu, a to dlatego, że niektóre rozwiązania nie pasują do wszystkiego. Do dedykowanych aplikacji trzeba profesjonalnego, indywidualnego podejścia, jakie oczywiście znajdziesz u nas.

Skontaktuj się już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a z przyjemnością Ci pomożemy!  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych Rekurencja.com Sp. z o.o. (NIP: 5472217092) celem przygotowania oferty. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Projektowanie aplikacji internetowych / webowych

  Tworzenie aplikacji webowych to usługa, która niejako wyrosła jako osobny byt podczas projektowania i tworzenia przez nas profesjonalnych serwisów internetowych. Aplikacje tego typu opieramy o rozwiązania programistyczne, takie jak:

  • Laravel / Symfony
  • C# .NET Core

  Szalenie ważnym aspektem każdej aplikacji jest uniwersalność oraz skalowalność. Aplikacja internetowa super sprawdzi się w dostępie z telefonu, komputera, tabletu a nawet lodówki z ekranem dotykowym.

  CRM, ERP, Katalog, Serwis internetowy i wiele wiele więcej może zostać stworzone przez nas i oparte o rozwiązania webowe, aby ułatwić Ci życie. Oczywiście czym była by aplikacja bez bazy danych – to w niej będą przechowywane wszystkie przetwarzane informacje. Projekty spod naszego szyldu używają: MySQL, MSSQL lub SQLite. Mamy spore doświadczenie w obsługiwaniu aplikacji z wykorzystaniem chmur np. Microsoft Azure. Dlatego w zależności od wielkości i wymagań projektu możemy wszystko ze sobą zintegrować. Dzięki temu 50 000 aktywnych osób na stronie internetowej aplikacji przestaje być problemem. Te rozwiązania pozwolą spokojnie utrzymać całą infrastrukturę, która ciągle będzie się ładować w oka mgnieniu.

  Projektowanie komputerowych aplikacji desktopowych (windows/mac/linux)

  Zazwyczaj proponujemy rozwiązanie bardziej uniwersalne, a więc aplikacje webowe. Nie mniej jeżeli wymaga tego projekt możemy skorzystać z „klasycznych” narzędzi i stworzyć rozwiązanie szyte na miarę komputerów desktopowych klasy PC lub MAC. Historia tworzenia przez nas aplikacji komputerowych sięga czasów popularności programu Borland Delphi (dziś Embercadero Delphi albo Open Source’owy Lazarus) i było to tworzenie nieszkodliwych wirusów. Lecz naprawdę bardzo denerwujących. Wraz z rozwojem programistycznym obraliśmy dwa kierunki projektowania aplikacji desktopowych.

  1. Uniwersalny C++ z wykorzystaniem Qt
  2. Microsoft C# .NET Framework – WinForms oraz WPF

  Jeżeli więc potrzebujesz rozwiązań desktopowych – nie ma problemu, stworzymy coś idealnie wpisującego się w Twoje potrzeby.

  Proud Media – Dlaczego warto nam zaufać?

  Tworzyliśmy już naprawdę wiele i prawie nic nas nie zaskoczy. Z powodzeniem realizowaliśmy duże oraz bardzo duże projekty indywidualnych aplikacji. Więc jeżeli potrzebujesz: systemy e-commerce, platformy B2B, portale, serwisy internetowe, systemy wspomagające zarządzanie CRM, systemy informacji geograficznej, intranety, systemy obiegu dokumentów, programy lojalnościowe, systemy e-finansowe, systemy zamówień, platformy B2C, aplikacje mobilne, aplikacje internetowe – to zapraszamy do kontaktu z nami!

  Tworzymy przy pomocy technologii

  Technologie - HTML5
  Technologie - CSS3
  Technologie - JS
  Technologie - SASS
  Technologie - PHP
  Technologie - Laravel
  Technologie - WordPress
  Technologie - Presta Shop
  Technologie - GIT
  Technologie - SQL
  Technologie - Nginx
  Technologie - C#
  Technologie - Microsoft
  Technologie - PHPStorm
  Technologie - Visual Studio