Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała - Proud Media

Pozycjonowanie

Pomagamy wzbijać się na wyżyny!

Zaufaj profesjonalistom i płać tylko za osiągnięte efekty. Bez zbędnych gwiazdek w umowie.

Zaawansowany audyt

Przeanalizujemy dla Ciebie konkurencję. Określimy opłacalne frazy oraz sprawdzimy optymalizację Twojej strony www.

Projekt kampanii SEO

Sporządzimy szczegółową strategię dopasowaną do Twoich potrzeb, którą bez problemu można rozszerzyć o dodatkowe frazy.

Rosnąca pozycja

Jedyne co będzie się dla Ciebie liczyło, to efekty które Twoja strona uzyska razem z nami!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz.
Gwarantujemy odpowiedź w mniej niż 12 godzin.

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała

Wyszukiwarka Google stała się miejscem batalii wielu stron internetowych. Celem jest osiągnięcie względów i przychylnej pozycji w górnych sektorach wyszukiwarki. Najbardziej pożądane są trzy pierwsze pozycje, dające najwięcej korzyści stronom i właścicielom, którym udało się osiągnąć ten pułap.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to proces działań dla konkretnej strony internetowej w celu zdobycia, a później utrzymania jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google dla sprecyzowanych wcześniej fraz. Proces pozycjonowania rozpoczyna się od audytu strony internetowej, działań z zakresu optymalizacji strony, stworzenia  treści na stronę oraz zdobywaniu linków.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko jest uzależnione od takich czynników jak konkurencyjność branży w której działasz, stanu Twojej strony oraz metod jakie zostaną dobrane podczas przygotowywania indywidualnej wyceny. Istotnym elementem jest także budżet jakim dysponujesz. Musisz pamiętać, że za niską kwotę nie wiele działań można wykonać, a zatem nie będziesz widział zadowalających efektów.

Kiedy będę na pierwszej pozycji?

Najważniejszym pytaniem dla klienta oprócz ceny jest pytanie kiedy strona będzie na pierwszej pozycji. Niestety nie mamy dobrych wieści dla niecierpliwych: proces pozycjonowania jest czasochłonny, a pierwsze efekty pojawiają się dopiero po kilku miesiącach pracy.

Dlaczego AdWords razem z pozycjonowaniem?

Jak zostało już wspomniane pozycjonowanie jest procesem czasochłonnym i na efekty będzie trzeba poczekać. Błyskawiczne efekty zapewni Ci kampania AdWords – zawsze zalecamy połączenie jej z pozycjonowaniem, bo AdWords da efekty natychmiast dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na nowych klientów.

Jak wygląda analiza pod kątem SEO?

skontaktuj się

Skontaktuj się!

Jest to nieśmiertelny punkt każdego procesu, bo żeby można było go rozpocząć musimy mieć od Ciebie informację, że jesteś chętny na współpracę. Jeśli jeszcze nie wiesz jak się z nami skontaktować wejdź na  Skontaktuj się.

1

pomysł

Określenie potrzeb

Podczas naszej rozmowy ustalimy na jakich klientach Ci zależy np. jeśli prowadzisz kwiaciarnię w Tychach, to zależy Ci aby trafiali na Twoją stronę klienci z Tychów i najbliższej okolicy, a nie z Gdańska. Bo kto pojedzie po kwiaty przez całą Polskę? Pomożemy Ci dobrać odpowiednie frazy i określimy budżet.

2

wykonanie audytu seo

Przedstawienie oferty

Przedstawimy Ci skrojoną pod Twoje potrzeby ofertę i pokażemy co możesz zyskać decydując się na współpracę z nami. Zależy nam na tym, aby Twój biznes się rozwijał, aby złotówki zbierały się na Twoim koncie, ponieważ dzięki temu złotówki będą się też zbierać na naszym koncie.

3

Symultaniczna praca

Rozpoczęcie prac

Niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty rozpoczniemy naszą pracę. Na efekty z AdWords nie będziesz musiał długo czekać, efekty powinny pojawić się już pierwszego dnia. Jak już zostało wspomniane wcześniej, na efekty w organicznych wyszukiwaniach musisz trochę poczekać, ale gwarantujemy, że warto czekać.

4

testowanie i wdrożenie

Comiesięczny raport

Podczas całego procesu pozycjonowania Twojej strony będziemy w stałym kontakcie, a raz w miesiącu otrzymasz szczegółowy raport. Musisz pamiętać, że Twój sukces w wyszukiwarce to nasz sukces i każdego dnia sprawdzamy i analizujemy co możemy zmienić i poprawić, aby Twoja strona pojawiała się na wyższej pozycji.

5

Zobacz poniższą grafikę z wyszukiwarki Google,

a dzięki temu zrozumiesz dlaczego tak ważne jest aby zarówno dbać o pozycjonowanie w wynikach organicznych oraz posiadać aktywną kampanię AdWords.

legenda Google

Frazy kluczowe czyli to co mają wpisać klienci aby znaleźć Twoją stronę. Pewnie masz pomysł jakie to mają być frazy, a my pomożemy Ci dobrać te, które dadzą najlepszy efekt.

2Reklamy płatne AdWords. Aby Twoja strona była widoczna w tym miejscu musimy zaplanować kampanię AdWords. Gwarantujemy jednak, że na efekty nie będziesz musiał długo czekać, bo już pierwszego dnia gdy będzie aktywna kampania nie będziesz mógł się odpędzić od telefonów potencjalnych klientów.

3Jeśli działasz lokalnie to mapa jest bardzo istotnym elementem Twojej kampanii. Będziemy dążyć do tego, aby informacje zawarte na Twojej wizytówce były zawsze aktualne i pomocne dla Twoich klientów. Zobacz na przykładzie naszej wizytówki: jest zdjęcie naszej firmy dzięki czemu wiesz gdzie jesteśmy, znajdziesz również numer telefonu i możesz od razu się z nami skontaktować. Wiesz też, że pracujemy w godzinach 9-17 a zatem na pewno ktoś odbierze telefon w tych godzinach i zawsze możesz nas odwiedzić. Możesz zobaczyć także jakie opinie wystawili nam obecni klienci. Jeśli nie byłeś przekonany co do istotności pojawienia się na mapie to już na pewno jesteś.

4Wyszukiwania organiczne czyli efekty pozycjonowania. Na pojawienie się w tej części wyszukiwań organicznych, czyli wyników naturalnych trzeba trochę poczekać, bo jak nazwa wskazuje są one naturalne, a zatem nie można ich kupić. Istnieje wiele czynników wpływających na Twoją pozycję, a wykonywanie poszczególnych działań nie może następować w trybie ekspresowym, bo wtedy Google może uznać, że chcemy ich oszukać. Na szczęście dzięki dużemu doświadczeniu zebraliśmy odpowiednią wiedzę i wiemy jak zrobić to profesjonalnie, bez podejrzeń o spam. Musisz jednak mieć na uwadzę, że ten proces trwa.

 

Czy udało mi się przekonać Cię do tego, że łącznie z pozycjonowaniem w wyszukiwaniach naturalnych należy przeprowadzać kampanię AdWords? Jeśli tak to bardzo się cieszę i zapraszam do kontaktu z nami, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie plan działania, który zapewni Ci nieustanne telefony od nowych klientów

Jeśli dalej nie jesteś pewny czy jest to słuszna droga to zapraszam do nas na kawę, a jeśli nie jesteś kawoszem to zawsze mamy pyszne herbaty.

 

Jak osiągnąć TOP1?

Nasza strategia działania jest prosta, a zarazem skuteczna. Swoją pracę rozpoczynamy od ustalenia słów kluczowych, po wpisaniu, których w wyszukiwarce wyświetli się nasza strona internetowa. Wybieramy konkretne frazy, ustalamy ich ilość i rozpoczynamy działania mające na celu osiągnięcie zamierzonego celu. Po ustaleniu tych komponentów przechodzimy do optymalizacji strony pod kątem treści. Dobór odpowiedniego contentu i prawidłowe rozmieszczenie go na stronie pozwala przystąpić do punktu trzeciego. Pozyskiwanie linków to proces mozolny i najbardziej czasochłonny. Ilość odnośników wychodzących z innych portali uznawana jest za kluczowa w kontekście zdobywania pozycji w wyszukiwarce.

Nie wystarczy jednak pozyskać kilkadziesiąt lub kilkaset linków, aby osiągnąć pierwszą pozycję. Co to, to nie. Strony posiadające taką ilość linków są często określane jako spam. Efektywne pozycjonowanie w Internecie to proces wymagający przemyślanej strategii, doboru odpowiedniej treści internetowej i pozyskania wartościowych linków ze stron uznawanych przez Google za wiarygodne.

Podsumowanie – zleć to profesjonalistom

Proces pozycjonowania w Internecie to często wielomiesięczne działania zaplanowane zgodnie ze spójną strategią. Osiągnięcie zamierzonych efektów wymaga konsekwencji, pracy i analitycznego myślenia. Skorzystanie z usług profesjonalnych pozycjonerów znacznie zwiększa szansę na sukces – znają oni bowiem algorytmy Google, mechanizmy kierujące wyszukiwarkę i metody pozwalające zająć pozycje z pożądanego TOP3.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała