Przebudowa stron internetowych - Proud Media

Przebudowa stron internetowych

Idź z duchem czasu!

Pomożemy ulepszyć Twoją stronę, bo każdy czasem potrzebuje odświeżenia.

Nowy, aktualny wygląd

Doskonale wiemy co w danej chwili jest modne, a przede wszystkim przyciągające. Estetyczna strona potrafi skutecznie przyciągać klientów.

Nowe funkcjonalności

Modernizacja strony internetowej może polegać na dodaniu funkcjonalności, których do tej pory nie było. Chętnie je dodamy dla Ciebie.

Responsywna strona

Jeśli Twoja strona została wykonana przed 2013 rokiem to istnieje duża szansa, że nie jest ona przystosowana do wyświetlania na urządzenia mobilnych.

Nowoczesny wygląd

Oparty o aktualne trendy w internecie przy maksymalnie prostej nawigacji i funkcjonalności.

W standardzie CMS

System zarządzania WordPress, dzięki któremu możesz w przyjemny sposób edytować treści na swojej stronie.

Indywidualność

Strona jest zaprojektowana zgodnie z Twoimi wytycznymi przy zachowaniu jak najlepszej konwersji.

exar
mobilny exar
szuflandia
mobilna szuflandia

Najwyższa wydajność

Strona www zgodna z zasadami firmy Google – Page Speed Insights.

Mobilna uniwersalność

Dzięki technologii RWD niezależnie od urządzenia Twoja strona zawsze będzie czytelna i przejrzysta.

Najlepsza inwestycja

Poprzez nową stronę internetową dotrzesz do nowych klientów

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz,
a z przyjemnością Ci pomożemy!

Przebudowa stron internetowych Bielsko-Biała

Kiedy należy przebudować stronę internetową? Przebudować można zawsze, ale zaleca się to szczególnie, gdy strona nie jest responsywna. Czasami już dana strona może nie podobać się klientom i należałoby ją odświeżyć albo dodać jakąś nową funkcjonalność np. live chat. Jeśli nie jesteś pewien czy to odpowiedni czas na modernizację swojej strony to zobacz jak wyglądają obecnie tworzone projekty i zastanów się, czy z nową szatą graficzną dotrzesz do nowych klientów (jesteśmy pewni, że tak).

 

Jakie są korzyści z przebudowania strony?

Przebudowanie strony bądź tylko jej odświeżenie może przynieść wymierne korzyści w postaci zwiększenia oglądalności strony co zazwyczaj przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Internauci są obecnie przyzwyczajeni, że mają łatwy dostęp do strony poprzez telefon, a tu psikus, nasza strona nie jest wyświetlana poprawnie. Można temu prosto zaradzić tworząc responsywną wersję strony. I już klient zadowolony.

Czy wygląd naprawdę jest tak ważny?

Wiemy jak na to pytanie odpowie 100% kobiet i prawie 100% mężczyzn J Tak jak w życiu codziennym dbamy o swój wygląd tak samo powinniśmy dbać o wygląd naszej strony internetowej. Dlaczego? Bo tak jak w życiu liczy się pierwsze wrażenie. Schludna, estetyczna strona daje większą szansę na to, że ktoś się z nami skontaktuje, a tym samym zwiększymy sprzedaż. Bo przecież o to chodzi, by klienci lubili naszą stronę, prawda? Ważniejszą kwestią niż sam wygląd jest fakt, że przeglądarki internetowe mają coraz to nowsze wymagania, a aby sprostać tym wymaganiom to trzeba zmodernizować stronę.

Przebudowa, modernizacja czy odnowienie strony?

Jeśli uważasz, że Twojej stronie brakuje świeżości, bo jest już jakiś czas, albo brakuje jakiejś funkcjonalności, lub po prostu nie podoba Ci się to na pewno znajdziemy rozwiązanie tego problemu. Powiesz nam co chcesz zmienić, my powiemy co powinno zostać zmienione i wspólnie osiągniemy sukces jakim jest zwiększenie oglądalności Twojej strony.

W dni robocze jesteśmy od 9:00 do 17:00

Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź

ul. Emilii Plater 18A, 43-300 Bielsko-Biała